Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите skype имена ...
Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyНед Мар 04, 2012 7:31 pm by az_bee

» The vampire diaries Book 7/Дневниците на вампира Полунощ
Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyНед Апр 17, 2011 5:38 pm by renityyy_1810

» Приятели на форума..
Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyЧет Мар 31, 2011 7:59 pm by Алис Валънтайн

»  Герои на Вещици/Магьосници
Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyСъб Фев 12, 2011 6:17 am by Корийн Фенел

» Важно!!!!!!
Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyСъб Яну 22, 2011 7:09 pm by Катрин

» Къщата на Невър Жу'Син
Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyПет Яну 07, 2011 12:38 am by Silver

» 1 етаж ~ Сладкарница "Sweetcake"
Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyНед Ное 14, 2010 4:08 pm by Алек Лукас Клейн

» Плажът
Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:38 pm by Алек Лукас Клейн

» Търся си РП другарче
Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyВто Сеп 28, 2010 9:42 pm by Изабела Валънтайн

Приятели
Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК

Божествени и прокълнати Кн.1 2888043o

Божествени и прокълнати Кн.1 2452720e Божествени и прокълнати Кн.1 2315496Z Божествени и прокълнати Кн.1 2353802K  Божествени и прокълнати Кн.1 1502233C   Божествени и прокълнати Кн.1 Logomini Божествени и прокълнати Кн.1 Arcadia Божествени и прокълнати Кн.1 W4Wi9 Божествени и прокълнати Кн.1 2378429t Божествени и прокълнати Кн.1 2452689r Божествени и прокълнати Кн.1 2420928y
Божествени и прокълнати Кн.1 0bb3820438348ba4 Божествени и прокълнати Кн.1 0a9a9183fc9c

 

 Божествени и прокълнати Кн.1

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Селена Блейк
Вампир
Вампир
Селена Блейк


Брой мнения : 39
Точки : 38
Join date : 07.07.2010

Божествени и прокълнати Кн.1 Empty
ПисанеЗаглавие: Божествени и прокълнати Кн.1   Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyПет Сеп 03, 2010 9:00 pm

Божествени и прокълнати Кн.1 Bojestveni&Prokalnati-Reklnormal

Божествени и прокълнати Кн.1


Автор: Бри Диспейн
Издател: Ера

Оригинално заглавие на серията - THE DARK DIVINE

Ако трябва да избираш, кое би жертвал – любовта или себе си…

„Божествени и прокълнати” е първа книга от едноименната поредица за Грейс Дивайн и Даниъл Калби. Авторката Бри Диспейн съчетава познати митове и легенди с живота на съвременните тийнейджъри, за да ги поднесе в привлекателната опаковка на романтична паранормална история.Кръв изпълва устата ми. Огън прогаря вените ми. Заглушавам напиращия вик. Сребърният нож се изплъзва от ръцете ми. Изборът е само мой.Аз съм живот или смърт. Аз съм спасение или разрушение. Ангел или демон.Аз съм благодат.Забивам ножа.Това е моята жертва – аз съм звярът…
Нещо ужасно се случи в нощта, когато Даниъл Калби изчезна. Нощта, когато Грейс Дивайн откри брат си Джуд, немощен и окървавен. Но тя дори не подозираше каква злокобна тайна бе обгърнала мрака наоколо… Три години по-късно Даниъл неочаквано се завръща. Всички в гимназията говорят за загадъчния непознат. Ала появата му събужда и болезнения
спомен, умело прикриван досега… Въпреки обещанието да стои настрана от Даниъл, Грейс е привлечена от странния
блясък в очите му, дълбоки и жадни. Разгневен от близостта им, Джуд се поддава на яростта. И отново се изправя срещу злото, белязало онази прокълната нощ. Мрачната тайна застрашава живота на всички. За да спаси хората, които обича, Грейс трябва да направи избор. Но кое би жертвала – любовта или себе си?
Върнете се в началото Go down
Вивиан де Ковърли
Модератор
Модератор
Вивиан де Ковърли


Брой мнения : 183
Точки : 222
Join date : 06.07.2010
Age : 28
Местожителство : Ей там...в далечината

Божествени и прокълнати Кн.1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Божествени и прокълнати Кн.1   Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyПет Сеп 03, 2010 9:20 pm

Резюмето ми звучи интересно и наистина ще бъде интересно да се чете. Не бих казала, че съм се запалила по резюмето, но все пак ако имам излишно време бих си поиграла да прочета книгата.
Върнете се в началото Go down
Катрин
Админ
Админ
Катрин


Брой мнения : 272
Точки : 465
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Местожителство : ...

Божествени и прокълнати Кн.1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Божествени и прокълнати Кн.1   Божествени и прокълнати Кн.1 EmptyСъб Сеп 04, 2010 12:29 am

Мм аз лично се трогнах от резюмето и вчера си я купих.Прочетох две страници и много ми допадна книгата.Мога да кажа, че е невероятна.Рядко харесвам книга, но тази определено ме грабна.За съжаление нямам време да прочета още, но дано се намери поне малко време и да прочета още 2,3 реда. Божествени и прокълнати Кн.1 995844
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.forummotion.com
Sponsored content





Божествени и прокълнати Кн.1 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Божествени и прокълнати Кн.1   Божествени и прокълнати Кн.1 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Божествени и прокълнати Кн.1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Спам зона / Spam zone :: Книги-
Идете на: