Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите skype имена ...
Домът на сем. Роунвалт EmptyНед Мар 04, 2012 7:31 pm by az_bee

» The vampire diaries Book 7/Дневниците на вампира Полунощ
Домът на сем. Роунвалт EmptyНед Апр 17, 2011 5:38 pm by renityyy_1810

» Приятели на форума..
Домът на сем. Роунвалт EmptyЧет Мар 31, 2011 7:59 pm by Алис Валънтайн

»  Герои на Вещици/Магьосници
Домът на сем. Роунвалт EmptyСъб Фев 12, 2011 6:17 am by Корийн Фенел

» Важно!!!!!!
Домът на сем. Роунвалт EmptyСъб Яну 22, 2011 7:09 pm by Катрин

» Къщата на Невър Жу'Син
Домът на сем. Роунвалт EmptyПет Яну 07, 2011 12:38 am by Silver

» 1 етаж ~ Сладкарница "Sweetcake"
Домът на сем. Роунвалт EmptyНед Ное 14, 2010 4:08 pm by Алек Лукас Клейн

» Плажът
Домът на сем. Роунвалт EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:38 pm by Алек Лукас Клейн

» Търся си РП другарче
Домът на сем. Роунвалт EmptyВто Сеп 28, 2010 9:42 pm by Изабела Валънтайн

Приятели
Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК

Домът на сем. Роунвалт 2888043o

Домът на сем. Роунвалт 2452720e Домът на сем. Роунвалт 2315496Z Домът на сем. Роунвалт 2353802K  Домът на сем. Роунвалт 1502233C   Домът на сем. Роунвалт Logomini Домът на сем. Роунвалт Arcadia Домът на сем. Роунвалт W4Wi9 Домът на сем. Роунвалт 2378429t Домът на сем. Роунвалт 2452689r Домът на сем. Роунвалт 2420928y
Домът на сем. Роунвалт 0bb3820438348ba4 Домът на сем. Роунвалт 0a9a9183fc9c

 

 Домът на сем. Роунвалт

Go down 
АвторСъобщение
Лесли
Русалка
Русалка
Лесли


Брой мнения : 18
Точки : 24
Join date : 27.07.2010

Домът на сем. Роунвалт Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на сем. Роунвалт   Домът на сем. Роунвалт EmptyПет Юли 30, 2010 2:54 am

Домът на сем. Роунвалт Imenie

Имението беше наследено от дядото на Лесли. Голямо е,но момичето,както и нейният брат,не обичат да споменават къде живеят,защото всеки ще ги помисли за фукльовци,каквито всъщност не са. Лесли често кани приятели да й идват на гости,както и брат й.
Всеки е добре дошъл.
Върнете се в началото Go down
Лесли
Русалка
Русалка
Лесли


Брой мнения : 18
Точки : 24
Join date : 27.07.2010

Домът на сем. Роунвалт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на сем. Роунвалт   Домът на сем. Роунвалт EmptyЧет Авг 05, 2010 2:37 am

Беше късно следобед, слънцето беше покрито с облаци. Лесли лежеше на леглото,загледала се в пода. Леко прокарваше прътли между козината на Блейз и отвреме на време запяваше припева от любимата си песен.
По едно време мобилният й звънна.
- Ало - започна Лес. - Да. Добре,благодаря много. - привърши. Беше баща й,обаждаше й се,затова че е взел билети за утрешното представление.
Русалката беше нова в града и нямаше много приятели,за разлика от брат си,които вече всеки ден кани по няколко хора у дома. Това започна малко да я дразни,но си мълчеше. Слезе в кухнята,продружавана от Блейз. Още от стълбите се чуваше смеха на брат й и бандата му. Лес се спря на последната стълба. Въздиша. Преглътка дълбоко и продължи. Влезе в стаята, поздрави всички и се доближи до хладилника. Отвори го и си взе една напълно зелена ябълка. Затвори го и тъкмо понечи да си тръгне,когато брат й я спря.
- Хей,Лес,имам невероятни новини! - развълнувано изкочипред нея.
- Хм,за мен или за теб,защото ако отново е нещо свързано с приятелите ти не искам да слушам. - отряза го Лес твърдо и понечи да си тръгне,но Логан отново я спря. Русалката се държеше по друг начин,когато е около бандата му,тъй като вече не издържаше да слуша историите му.
- Да,за мен е,но най-вече за нас!
- Нас? Аз и ти? Илии ти и .. тези там?
- Аз и приятелите ми! - доволно сподели той,а Лес само завъртя очи и отговори:
- Добре,не искам да слушам.
- Хей, Лесли,ще се зарадваш. Ще си имаме банда! Банда! Група! Ще обикаляме света и ще станем известни! - подскочи Логан.
- Логан,виж,радвам се за вас,ноо .. и двамата знаем,че това няма да се случи.Всеки път щом се наканиш да правиш нещо го проваляш,а и твоята съркастичност не помага. А и ти не можеш да пееш.
- Не,но мога да бия барабаните.
- Хах,да,от цял месец. Виж,добре имайте си банда,но моля те, сега ме остави. - Лес отметна ръката му от стената и си проби път. Обу се и изхвърча навън.
Върнете се в началото Go down
 
Домът на сем. Роунвалт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сметката на Лесли Роунвалт
» Домът на Валерия Монтрен
» Домът на Жизел Стоун
» "Пукнатото Огледало" - домът на Ирен Д. Адлер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Градът :: Къщите !!-
Идете на: