Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите skype имена ...
Плажът EmptyНед Мар 04, 2012 7:31 pm by az_bee

» The vampire diaries Book 7/Дневниците на вампира Полунощ
Плажът EmptyНед Апр 17, 2011 5:38 pm by renityyy_1810

» Приятели на форума..
Плажът EmptyЧет Мар 31, 2011 7:59 pm by Алис Валънтайн

»  Герои на Вещици/Магьосници
Плажът EmptyСъб Фев 12, 2011 6:17 am by Корийн Фенел

» Важно!!!!!!
Плажът EmptyСъб Яну 22, 2011 7:09 pm by Катрин

» Къщата на Невър Жу'Син
Плажът EmptyПет Яну 07, 2011 12:38 am by Silver

» 1 етаж ~ Сладкарница "Sweetcake"
Плажът EmptyНед Ное 14, 2010 4:08 pm by Алек Лукас Клейн

» Плажът
Плажът EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:38 pm by Алек Лукас Клейн

» Търся си РП другарче
Плажът EmptyВто Сеп 28, 2010 9:42 pm by Изабела Валънтайн

Приятели
Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК

Плажът 2888043o

Плажът 2452720e Плажът 2315496Z Плажът 2353802K  Плажът 1502233C   Плажът Logomini Плажът Arcadia Плажът W4Wi9 Плажът 2378429t Плажът 2452689r Плажът 2420928y
Плажът 0bb3820438348ba4 Плажът 0a9a9183fc9c

 

 Плажът

Go down 
+3
Изабела Валънтайн
Ана Блейк
Александра МакКуин
7 posters
АвторСъобщение
Александра МакКуин
Админ
Админ
Александра МакКуин


Брой мнения : 176
Точки : 357
Join date : 24.06.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Плажът   Плажът EmptyПет Юни 25, 2010 6:08 am

Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
Вампир
Вампир
Ана Блейк


Брой мнения : 191
Точки : 202
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Който ме търси, ще ме намери в котела в Ада.

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyЧет Юли 08, 2010 8:30 pm

Днес денят бе облачен и прохладен и Ана реши да излезе и да се поразходи. Вървеше унесено дълго време, мислейки за различни неща, докато изведнъж краката й не се намокриха.
- А? - каза учудено и се огледа. Докато е мислела, явно краката й са я довели до плажа. Тя седна на пясъка и се загледа в морската шир усмихната.
Малки вълнички се носеха върхо водната повърхност, образувани от лекия ветрец, който също си играеше и с косата на вампирката. Солен морски въздух нахлу в ноздрите й и тя кихна. Поседя няколко минути, но не я свъртваше на едно място, затова си събу сандалите и започна да се разхожда. Водата бе хладка и нежно обгръщаше стъпалата й. Черната й рокличка се вееше около нея заедно с косата й. Докато върв, момичето реши да си поиграе със водата. Протегна показалеца си и тънка струя вода се надигна. струйката започна да се върти и увива около нея. Това явно й се хареса, защото пусна сандалите и си протегна двете ръце. Две огромни струи се надигнаха. Приличаха на змии, движещи си под звуците на господаря си. На плажа нямаше никой и нямаше начин някой да разбере за нея.
Докато си играеше като малко дете. Тя чу стъпки зад себе си и стресната пусна ръце. Двете струи плиснаха и я напръскаха. Запазвайки спокойствие, Ана се обърна и видя...

//Който иска да пише, че ми е скучно.//
Върнете се в началото Go down
Изабела Валънтайн
Вампир
Вампир
Изабела Валънтайн


Брой мнения : 116
Точки : 117
Join date : 07.07.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyПет Юли 09, 2010 2:50 am

След дългия разговор с Никол двете момичета се сбогуваха и Бела тръгна по брега на морето,защото не й се разделяше с него.Хладната вода мокреше босите й крака,а това й доставяше голямо удоволствие.Забила поглед в пясъка Белс вървеше и си мислеше......

Не след дълго момичето долови странен шум с изострените си вампирски сетива.Тя веднага разбра откъде идва този звук и го последва...

Това,което видя напълно я смая.....На около 50 метра от нея имаше друго момиче,Бела усещаше,че е то също е вампир,но не това беше изненадващото....

Учудващота за нея беше,че част от водата се издигаше пред момичето във формата на пипала,а то бе вдигнало ръце и съкаш предизвикваше тази аномалия.

Изабела тръгна към непознатото момиче,но неволно забърза ход и то чу стъпкте на Бела.Щом това се случи момичето се извърна рязко към Белс,свали ръце и морската вода отихна....

- Здравей- каза Изабела
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
Вампир
Вампир
Ана Блейк


Брой мнения : 191
Точки : 202
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Който ме търси, ще ме намери в котела в Ада.

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyПет Юли 09, 2010 1:06 pm

Водата около Блейк утихна. Вятърът понамаля и само леки вълнички галеха потопените й стъпала във морската шир. Стъпките утихнаха, спирайки на крачка зад нея. Облаци закриха слънцето и стана тъмно и сиво. От време на време само някой лъч успяваше да проникне през гъстата пелена, но и той изчезваше бързо и неусетно. Морето посивя като стомана...
Ана се обърна и видя момиче. Няколко секунди й бяха нужни, за да разбере, че това бе вампир, точно като нея.
"И да не е, какво от това." - помисли си вампирката.
- Здравей. - отвърн на поздрава и протегна ръка.
- Аз съм Ана, Ана Блейк. А ти?- отвърна докато се здрависваха. Блейк забеляза, че я гледаше леко изненадано.
"Дали е видяла, какво правех. Няма начин да не е забелязала." - мина й през ума, но не се притесни. Вместо това се усмихна и зачака отговор от новодошлата.
Върнете се в началото Go down
Изабела Валънтайн
Вампир
Вампир
Изабела Валънтайн


Брой мнения : 116
Точки : 117
Join date : 07.07.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyСря Юли 14, 2010 3:25 am

Момичето протегна ръка и се здрависахме.Щом докоснах бледата й студена кожа сякаш по цялото ми тяло премина ток.Веднага се обърнах към морето и забелязах,че доскоро тихата вода бе образувала тънък обръч около нас.Инстинктите ми показваха,че момичето е вампир,можеби притежаваше рядката сила да контралира водата подобна на моята способност да създавам илюзия за болка.Вгледах се в пъстрите й очи и разбрах,че не е сигурна дали съм разкрила тайната й.

-Не се притеснявай разбирам те,защото моя талант също е толкова рядко срещан!Моля те направи го пак,предизвикай водната стихия!-с желание каза Бела
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
Вампир
Вампир
Ана Блейк


Брой мнения : 191
Точки : 202
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Който ме търси, ще ме намери в котела в Ада.

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyСря Юли 14, 2010 6:44 pm

- Ам, добре. - отвърна Ана, усмихвайки се. Тя се обърна към морето и започна бавно да върви. Когато водата стигна до кръста й, тя се спря. Затвори очи и започна да диша. Изведнъж ги отвори, леко приклекна и започна да ръкомаха с ръце. Две огромни ивици вода се издигнаха и започнаха да се вият бързо и ловко. Те изписваха различни кръгове, накрая се преплетоха в нишка и плавно се върнаха във водата, без да вдигат никакви пръски.
- Мисля, че това стига. - отвърна момичето и накара водата да я изтласка до брега. Щом стъпи на сухо, накара водата от дрехите й да се върне отново в морската шир.
- Ами, това е. А твоята сила каква е полюбупитства се Ана. Още незнаеше името на момичето, но й се стори добро и прояви доверие към нея...
Върнете се в началото Go down
Джъстин Тобиас
Учител по Литература
Учител по Литература
Джъстин Тобиас


Брой мнения : 32
Точки : 33
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Местожителство : Земята

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyПон Авг 02, 2010 2:37 pm

Разхождах се безцелно по плажа.Бях облечен в бяла риза и седем-осми панталони.Водата ми изглеждаше много приятна за това се приближих към вълните и почувствах студедената температура на солената течност.За пръв път от осем години съм на брегът на морето и се чувствам превъзходно.Чух стъпки зад мен,но не се обърнах.За жалост любопитната ми страна надделя и и погледнах непознатата.
-Здравей.-поздравих я.
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyПон Авг 02, 2010 5:54 pm

Мерис се усмихна ведро.Косата й се спускаше по раменете на ретро вълни.Очите й зашариха по момчето.
Радваше се,че среща някой.Откакто се бе преместила бе общувала с много малко хора.Всъщност почти с никой.
-Здрасти.Аз съм Мерис.-тя подаде ръка,за да се здрависат.

Върнете се в началото Go down
Джъстин Тобиас
Учител по Литература
Учител по Литература
Джъстин Тобиас


Брой мнения : 32
Точки : 33
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Местожителство : Земята

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyПон Авг 02, 2010 7:11 pm

Поех ръката и` и се усмихнах.
-Аз съм Джъстин.-изглежда мила и весела.-Приятно ми е да се запознаем,Мерис.
Не излизам много от апартамента и тя може би е първото момиче с което се запознавам.
-Изглеждаш много мила.От къде си?
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyПон Авг 02, 2010 10:24 pm

Мерис седна на пясъка.

-От Англия.Наскоро се преместих тук със сестра си.Ами ти?-попита на свой ред.Зарови пръсти в пясъка и след това ги издигна.
Чувстваше се комфортно в града.Беше спокоен,далеч от онези случки в дома й.Далеч от старата,студена и дъждовна Англия.За разлика от Лондон,обитателите на града й се струваха значително по-мили.А и облика на Мистик Фолс беше много по-приветлив.Сякаш бе отворил обятията си за самотните птици.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Тобиас
Учител по Литература
Учител по Литература
Джъстин Тобиас


Брой мнения : 32
Точки : 33
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Местожителство : Земята

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyВто Авг 03, 2010 1:49 am

-Не знам от къде съмОт малък съм сирак и преди
месец намерих някакви данни,че родителите ми са от Мистик Фолс.Дойдох
тук в търсене на роднини,минало и най-вече работа в гимназията.Надявам
се мястото на учител по литература да е свободно.
Усмихнах се приятелски и седнах на пясакът до нея.
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyВто Авг 03, 2010 2:00 am

-Надявам се да намериш родителите си.-кимна някак замислено Мерис.

Сети се за своята история,но реши,че хич не е уместна,пък и нямаше с какво толкова интересно да каже.Реши да смени темата.Ставаше малко неловко и обстановката имаше нужда от обновяване.
-Хей,искаш ли да се разходим нанякъде?Да се отбием в кафето?
Върнете се в началото Go down
Джъстин Тобиас
Учител по Литература
Учител по Литература
Джъстин Тобиас


Брой мнения : 32
Точки : 33
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Местожителство : Земята

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyВто Авг 03, 2010 2:56 am

Замислих се и се усмихнах.
-Една голяма доза кофейн ще ми се отрази добре.
Изправих се и и` подадох ръка.Може пък в ж.кафето да се запознаем с още хора.Няма да е зле да разширя крагът си на познати в този град.Защото както обичам да казвам "винаги се случвот неочаквани неща".
-Да вървим на кафе...

Върнете се в началото Go down
Лесли
Русалка
Русалка
Лесли


Брой мнения : 18
Точки : 24
Join date : 27.07.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyЧет Авг 05, 2010 2:47 am

Лесли вървеше из улиците,отхапвайки малки хапки от ябълката си. Ходеше бавно и спокойно,скоро наближаваше залезът,обожаваше ги,затова се бе запътила за място с най-добрата гледка - плажът.
Стигна там точно на време. Нямаше много хора. Момичето просто стоеше,гледайки към хоризонта,към залязващото слънце. Беше ... вълшебно. Облаците плуваха един към друг,в разноцветни цветове. От слънцето останаха само блестящите лъчи. Искаше да е с тях,да е близо до облаците .. да може да ги докосне.
По едно време осъзна,че стои твърде близо до водата и се отдръпна, искаше й се да намокри,да поплува,но тук имаше хора,не искаше да я виждат.
По едно време видя сянка точно над нея. Обърна се и видя ...
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyЧет Авг 05, 2010 3:08 am

..Мерис.Червенокоската вървеше забързано.В движенията й-прекалено рязки за спокойни и уравновесени,се усещаше напрежение.Очите й проблясваха ядосано.Говореше по телефона.Малката й сестра Жаклин пак бе забъркала някаква пакост и в момента се опитваше да я убеди,че не е виновна тя,а мечето й Травис.Бяха от няколко дни в града.Бяха нови и нямаха много познати и приятели.А малката хич не й съдействаше и се опитваше да я подлудява по всевъзможни начини.
Когато мина покрай момичето,натисна червената слушалка и спря.Още едно запознанства нямаше да й се отрази зле.Пое си дълбоко дъх,за да разкара яростното изражение от лицето си.Замени го със спокойно и приятелски настроено.
-Здравей.-Мерис пристъпи към момичето.-Красиво е-пророни,загледана в залеза.

Върнете се в началото Go down
Лесли
Русалка
Русалка
Лесли


Брой мнения : 18
Точки : 24
Join date : 27.07.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyЧет Авг 05, 2010 3:22 am

Лесли се обърна учудена. Видя високо червенокосо момиче,доста блико до нея. Лес пристъпи крачка назад и се усмихна,очите и блестяха от радост.
- Здравей. - успя да отрони тя. Обърна се отново към залеза,вече беше към края си. - Да,наистина е красиво. Обожавам залези. - заговори Лес,без дори да усети. При нови запознанства винаги се притесняваше,но това момиче и изглеждаше наистина мило. Отметна глава към нея.
- О,извинявай,забравих да се представя, Лесли Роунвалт,приятно ми е - и подаде ръка. По това време леко задуха. Южният вятър се отрази добре на Лес,отметна и косата и така лицето й се виждаше по-ясно. Светлoзелените й очи продължаваха да светят...
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyЧет Авг 05, 2010 1:25 pm

-Мерис.-двата се здрависаха.
Мерис почти забрави за пакостите на сестра си.Напоследък се чувстваше така сякаш я задушава.Беше трудно да бъдеш и майка и баща,особено на четири годишна.
Мерис отново се извърна към залеза.Меката светлина галеше лицето й и му придаваше леко червеникав цвят.Косата й се развяваше като буйни пламъци.Очите й бяха спокойни,цялата излъчваше спокойствие.
-Приятно ми е,Лесли.-усмихна се.
Върнете се в началото Go down
Лесли
Русалка
Русалка
Лесли


Брой мнения : 18
Точки : 24
Join date : 27.07.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyЧет Авг 05, 2010 5:43 pm

Лес стоеше усмихната.Двете се здрависаха,залезът приключи. Сега беше ред на луната,която все още не се бе показала. Вече духаше по-често. Лес си върза косата на висок кок. Огледа се наоколо.Хората вече се разотиваха.
- Често ли идваш тук? - попита момичето,докато прибираше бритона си.
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyНед Авг 08, 2010 1:12 am

Мерис се усмихна.
-Да.Е,все още не е често.От около 5 дни съм в града.-Мерис се замисли.Природата я успокояваше и й даваше перфектната атмосфера за размисъл и спокойствие.-Успокояващо е.Понякога всеки има нужда от това.Сама ли живееш?
Понякога разговорите не й бяха силната страна.На моменти си глътваше цялата граматика и изтърсваше по някоя глупост.
Върнете се в началото Go down
Лесли
Русалка
Русалка
Лесли


Брой мнения : 18
Точки : 24
Join date : 27.07.2010

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyНед Авг 08, 2010 11:50 pm

Щом чу въпроса Лесли наклони леко глава. Пое дълбоко въздух. Спомниси караниците на баща й и майка й. Стисна очи,вдигна глава и се обърна към Мерис.
- Ам,не,живее с майка си. Родителите ми са разведени. - каза твърдо Лес. - А Брат ми живее заедно с баща ми - довърши. След казаното се опита вече да го забрави. Раздялата на родителите й й беше най - тешкото нещо,което й се беше случвало някога. Беше согурна,че и при брат й,Логан,бе същото. Мрачното лице на Лес помръкна,що се сети добрата новина:
- Но онзи ден Логан,брат ми, дойде на гости и сега живее с нас,поне за малко. След това сигурно и аз ще трябва да се местя при баща си. Никак не ни е лесно. С Логан понякога мислим как да ги съберем отново,но баща ми е твърде строг,все пак той заряза мама. Не ни е лесно,да,но ще се оправим все някак. - промълви момичето. - Искам нашите да са щастливи,ако на тях им е по-добре така,ще ги оставя,но все още не съм сигурна нито за единя,нито за другия. - Лес не осъзна колко дълго приказваше. Обърна се към Мерис. - Оу,Мерис,много извинявай,че ти разкавах тези драми,но просто се овлякох. - усмихна се тя и зачака реакцията на момичето.
Върнете се в началото Go down
Алек Лукас Клейн
Човек
Човек
Алек Лукас Клейн


Брой мнения : 30
Точки : 0
Join date : 09.09.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:38 pm

Откакто беше пристигнал в градчето,алек нямаше много време за излизане,защото трябваше да помага за домашната работа и заедно с осатналите помагаха на баща им да поправи повредените им две коли.Чак след като се пребори с една неприятан настинка,която го тръшна за около две седмици,момчето с доста блед и пожълтял вид,успя да вземе разрешение и тази сутрин се намираше на плажа.
Времето беше напълно спокойно,нямаше вятър и излишни хора наоколо да нарушават спокойствието.Гледката беше приказна и с цялото си сърце се наслади на всичката тази прелест,каквото не беше виждал досега.
Седна на горещия пясък и започна да си парив морски замък,а после и фигурки на хора,макар че това беше невъзможна работа.
Шеше да релаксира малко и да забрави грижите,здравето му имаше нужда да се засили и укрепи Алек сериозно се захвана за тази работа,като гледаше да се пази от вердинте неща и места.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Градът :: Морето-
Идете на: