Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите skype имена ...
Езерото EmptyНед Мар 04, 2012 7:31 pm by az_bee

» The vampire diaries Book 7/Дневниците на вампира Полунощ
Езерото EmptyНед Апр 17, 2011 5:38 pm by renityyy_1810

» Приятели на форума..
Езерото EmptyЧет Мар 31, 2011 7:59 pm by Алис Валънтайн

»  Герои на Вещици/Магьосници
Езерото EmptyСъб Фев 12, 2011 6:17 am by Корийн Фенел

» Важно!!!!!!
Езерото EmptyСъб Яну 22, 2011 7:09 pm by Катрин

» Къщата на Невър Жу'Син
Езерото EmptyПет Яну 07, 2011 12:38 am by Silver

» 1 етаж ~ Сладкарница "Sweetcake"
Езерото EmptyНед Ное 14, 2010 4:08 pm by Алек Лукас Клейн

» Плажът
Езерото EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:38 pm by Алек Лукас Клейн

» Търся си РП другарче
Езерото EmptyВто Сеп 28, 2010 9:42 pm by Изабела Валънтайн

Приятели
Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК

Езерото 2888043o

Езерото 2452720e Езерото 2315496Z Езерото 2353802K  Езерото 1502233C   Езерото Logomini Езерото Arcadia Езерото W4Wi9 Езерото 2378429t Езерото 2452689r Езерото 2420928y
Езерото 0bb3820438348ba4 Езерото 0a9a9183fc9c

 

 Езерото

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Александра МакКуин
Админ
Админ
Александра МакКуин


Брой мнения : 176
Точки : 357
Join date : 24.06.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото   Езерото EmptyЧет Юни 24, 2010 7:43 am

Езерото St_james_park_2_xlarge

Тук се намираше езерото , което се намраше в парка. Много деца идват тук да си играят , защото водата е много чиста , а и е приятно.
Върнете се в началото Go down
Вивиан де Ковърли
Модератор
Модератор
Вивиан де Ковърли


Брой мнения : 183
Точки : 222
Join date : 06.07.2010
Age : 28
Местожителство : Ей там...в далечината

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСря Юли 07, 2010 8:17 pm

Вивиан се разхождаше плавно покрай Езерото. Навън беше мрачно, независимо от това, че Вив имаше пръстен, който я предпазваше от слънчевите лъчи, но все пак, Де Ковърли си падаше по облачното време. Тогава не толкова трябваше да не забравя да си слага пръстена, което понякога се случваше, когато Катрин не и напомняше или когато Вивиан беше толкова отвеяна, че повече от това просто нямаше накъде.
Вив седна на една от пейките, въпреки, че всички бяха празни. Гледайки небето, едва ли някой щеше да излезе навън. Все пак духаше силен вятър и облаците се бяха скупчили така, сякаш всеки момент щеше да завали. Е, Де Ковърли нямаши нищо против. Обичаше дъждовното време, а и вързаната на конска опашка коса нямаше да преживее кой знае какви последствия.
Неочаквано Вивиан усети зад себе си някой, който я дебнеше. Поне така усещаше интуицията на Вив.
Върнете се в началото Go down
Виктор Дарк
Върколак
Върколак
Виктор Дарк


Брой мнения : 25
Точки : 28
Join date : 07.07.2010
Age : 29

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyЧет Юли 08, 2010 8:08 pm

Разхождах се из градчето,не знаех накъде да поема след като вече бях разгледал почти целият град.Погледнах през рамото си и видях,че наблизо има парк.
"Ще е добре да си почина на някоя пейка,сигурно не са далеч от тук" - помислих си и продължих да вървя.Слънцето печеше доста силно,но на мен това не ми правеше никакво впечатление.Бях гол до кръста,а и без това кожата му беше много топла,заради факта,че съм върколак.Обикалях дълго,сигурно се бях загубил,защото започнах да усещам,че града е надалеч.Стигнах до някакво езеро.Приближих се и пипнах водата,след което ужасната миризма на вампир нахлу в мен.Запуших и тръгнах към ужасната миризма.
"Сигурно ще трябва да изям това изчадие" - помислих си и стигнах пред едно ужасно красиво момиче,което нямаше вид на вампир. - "Сигурно съм се объркал" - помисли той и се приближи.
-Здрасти,аз съм Виктор Дарк!Приятно ми е да се запознаем. - каза той и протегна ръката си.
Върнете се в началото Go down
Вивиан де Ковърли
Модератор
Модератор
Вивиан де Ковърли


Брой мнения : 183
Точки : 222
Join date : 06.07.2010
Age : 28
Местожителство : Ей там...в далечината

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyЧет Юли 08, 2010 8:22 pm

Вивиан си седеше на пейката, вгледала се в езерото. Вив виждаше отражението на всичко, което я заобикаляше във водата. Как можеше природата да създаде нещо толкова изящно и прекрасно? Де Ковърли беше изумена. Като дете не и оставаше много време да забележи красотата на природата, но сега тя имаше цял дълъг, че прекалено дълуг живот пред себе си.
Неочаквано, Вивиан усети миризма на върколак. Божичко, как ги мразеше. Не можеше да ги понася и се настройваше за битка, още щом ги подушеше. Все пак вампирите и върколаците не умираха един по друг, но какво можеше да се прави.
Изведнъж пред Вив стоеше момче, с прекрасно изваяно тяло и топла усмивка, което накара Де Ковърли да се вцепени. Момчето се представи и подаде ръка на Вивиан, а тя седеше като вцепенена, но в следващия момент се взе в ръце.
-Здрасти! Аз съм Вивиан Де Ковърли!-представи се с усмивка вампирката и се усмихна на Виктор.
Когато стисна ръката му, тя разбра откъде идваше тази миризма на върколак, но сякаш това не я вълнуваше толкова много сега.
-Какво те води насам?-попита колебливо Вив като отстъпи място на Дарк да седне.
Вярно, да видят вампирка с върколак си беше цяла рядкост, но все пак нещата не винаги бяха невъзможно.
Върнете се в началото Go down
Виктор Дарк
Върколак
Върколак
Виктор Дарк


Брой мнения : 25
Точки : 28
Join date : 07.07.2010
Age : 29

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyЧет Юли 08, 2010 8:51 pm

Погледнах я невярващо,тя наистина се беше престорила,че не знае нищо за
мен,но всъщност и двамата знаехме.


-Какво ме води насам ли? - повторих и погледнах към обувките си. -
Ами,скоро пристигнах и исках да разгледам града,и после минах оттук и
реших да седна на една от пейките в парка и..... - Аз я погледнах,след
което грабнах един камък от земята и го метнах към езерото.Аз се изправи
за да метна още един след което седнах.Тя също беше в неловко
положение,а и се чувстваше зле,така че аз накрая не можах да издържа и
скочих на крака. - Слушай какво,пиявице,не ме интересува каква си и
двамата знаем,че ти си вампир,а аз върколак,нека се разделим,все едно не
сме се виждали,защото ми писна от лицемерие. - Казах и я погледнах
ядосано. - ЯСНО!?!
Върнете се в началото Go down
Вивиан де Ковърли
Модератор
Модератор
Вивиан де Ковърли


Брой мнения : 183
Точки : 222
Join date : 06.07.2010
Age : 28
Местожителство : Ей там...в далечината

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyЧет Юли 08, 2010 8:58 pm

Какво? Никой не се отнасяше по подобен начин с Вивиан. Вив беше израснала с прилични обноски и някой като Виктор да се държи с нея беше немислимо.
-Хей! Я по кротко,куче!-премина тя на език от неговото ниво.
-Не съм искала никакви войни. Отлично знам, че и двамата сме достатъчно силни, за да се избием, а че това никога не се е случвало. Добре, щом искаш, явно те е страх, че всички ще разберът, че клетия върколак Дарк си е общувал с вампирка.-каза засмяна Вивиан.
Де Ковърли обичаше напрегнатите ситуации. Винаги умееше да извилича някаква ползва и да прави немислими неща.
-Е, вълчо, какво стана?-попита мазнишки и с усмивка Вив.
Върнете се в началото Go down
Виктор Дарк
Върколак
Върколак
Виктор Дарк


Брой мнения : 25
Точки : 28
Join date : 07.07.2010
Age : 29

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyПет Юли 09, 2010 3:53 pm

Аз се засмях,след което се обърнах към нея.
-Слушай какво,вампирко!!! - започнах. - Не ме е страх да ти скърша тъпия врат,просто се въздържам,защото ще те боли доста. - казах. - Не ме интересува каква си,просто не се прави на тъпа,ясно! -казах и усетих,че няма да мога да издържа,да не я прикърша на две. - Махам се от тук. - казах и се обърнах към посоката,от която дойдох. - За твоя безопасност. - довърших и се затичах,под форматана вълк.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Градът :: Паркът-
Идете на: