Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите skype имена ...
Кафене "SweetCoffee" EmptyНед Мар 04, 2012 7:31 pm by az_bee

» The vampire diaries Book 7/Дневниците на вампира Полунощ
Кафене "SweetCoffee" EmptyНед Апр 17, 2011 5:38 pm by renityyy_1810

» Приятели на форума..
Кафене "SweetCoffee" EmptyЧет Мар 31, 2011 7:59 pm by Алис Валънтайн

»  Герои на Вещици/Магьосници
Кафене "SweetCoffee" EmptyСъб Фев 12, 2011 6:17 am by Корийн Фенел

» Важно!!!!!!
Кафене "SweetCoffee" EmptyСъб Яну 22, 2011 7:09 pm by Катрин

» Къщата на Невър Жу'Син
Кафене "SweetCoffee" EmptyПет Яну 07, 2011 12:38 am by Silver

» 1 етаж ~ Сладкарница "Sweetcake"
Кафене "SweetCoffee" EmptyНед Ное 14, 2010 4:08 pm by Алек Лукас Клейн

» Плажът
Кафене "SweetCoffee" EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:38 pm by Алек Лукас Клейн

» Търся си РП другарче
Кафене "SweetCoffee" EmptyВто Сеп 28, 2010 9:42 pm by Изабела Валънтайн

Приятели
Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК

Кафене "SweetCoffee" 2888043o

Кафене "SweetCoffee" 2452720e Кафене "SweetCoffee" 2315496Z Кафене "SweetCoffee" 2353802K  Кафене "SweetCoffee" 1502233C   Кафене "SweetCoffee" Logomini Кафене "SweetCoffee" Arcadia Кафене "SweetCoffee" W4Wi9 Кафене "SweetCoffee" 2378429t Кафене "SweetCoffee" 2452689r Кафене "SweetCoffee" 2420928y
Кафене "SweetCoffee" 0bb3820438348ba4 Кафене "SweetCoffee" 0a9a9183fc9c

 

 Кафене "SweetCoffee"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Александра МакКуин
Админ
Админ
Александра МакКуин


Брой мнения : 176
Точки : 357
Join date : 24.06.2010

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyПет Юни 25, 2010 7:16 am

Кафенето не беше кой знае колко модерно , но вътре правеха най - страхотните кафета в града.

Кафене "SweetCoffee" Main.php?g2_view=core

Кафене "SweetCoffee" Coffee_morning

Кафене "SweetCoffee" Praline-coffee-sl-521838-l
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyВто Авг 03, 2010 3:05 am

Мерис и Джъстин влязоха в кафенето.Беше просторно и добре обзаведено.Избраха си една маса край прозореца и седнаха.Мер повика сервитьорката.Тя се помота малко при другите клиенти и дойде при тях.Извади от онези малко симпатични тефтерчета и попита:
-Какво ще обичате?
-За мен..-Мерис се замисли...-Кафе
Върнете се в началото Go down
Джъстин Тобиас
Учител по Литература
Учител по Литература
Джъстин Тобиас


Брой мнения : 32
Точки : 33
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Местожителство : Земята

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyВто Авг 03, 2010 2:24 pm

-За мен едно експресо...
Поръчах и се усмихнах на сервитьорката.Тя се изчерви,усмихна се засрамено и изтича до бара за да ги вземе.
-Това беше неочаквано.
Засмях се аз и погледнах Мерис.
-Разкажи ми за себе си.

Върнете се в началото Go down
Анабел Хол
Върколак
Върколак
Анабел Хол


Брой мнения : 30
Точки : 35
Join date : 28.07.2010
Age : 27
Местожителство : New York

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyВто Авг 03, 2010 2:41 pm

Вървях и се оглеждах за някое място на което да отида.Вдях кафето и влязох там.Всички ме зяпнаха като натровени щом ме видяха.Дигнах вежди и огледах хората.Обаче забелязах и един познат.Брат ми!Джъстин седеше на една маса и говореше с едно момиче.
-Дали да го заговоря?-попитах се аз.
Тръгнах решително към тях.Какво пък толкова.Само да го поздравя.Стигнах на сънтиметри от масата и казах с дрезгав глас.
-Здравей бро!
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyВто Авг 03, 2010 10:36 pm

Мерис започна да казва нещо,но се спря.Обърна се към момичето.Усмихна се.
-Здравей.Седни при нас.-тя посочи един стол.-Аз съм Мерис.
Момичето беше симпатично.
Мерис малко се отвя с мислите си,но после отново се съсредоточи върху ситуацията.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Тобиас
Учител по Литература
Учител по Литература
Джъстин Тобиас


Брой мнения : 32
Точки : 33
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Местожителство : Земята

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 1:46 am

-Здравей,малката.
Тя седна при нас и си поръча нещо за пиене.Аз също отпих от моето кафе и веднага почувствах прилива на енергия и как очите ми се отварят.
-Това ще ме държи буден...-засмях се.-Как си,Ане?-попитах сестра си.
Така и виках,бях много радостен когато разбрах,че имам по-малка сестра.Не ме радваше фактът,че е избягала от домът,но всеки става независим по един или друг начин.
Върнете се в началото Go down
Анабел Хол
Върколак
Върколак
Анабел Хол


Брой мнения : 30
Точки : 35
Join date : 28.07.2010
Age : 27
Местожителство : New York

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 2:05 pm

-Супер!-отвърнах аз и погледнах двамата.
В очите ми блеснаха игриви пламаци.Явно брат ми бързо си намира приятели за разлика от мен.
-Ам извинете!Една минерална вода!-казах на сервитьорката.
Тя я донесе веднага и аз я отпарих с гневен поглед какъвто правих на всеки просто от забавление.
-Мерис от къде си?-обърнах се към приятелката на брат ми.
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 2:57 pm

Мерис отпи от кафето си и внимателно постави чашата върху малката чинийка.
-Аз съм от Англия.Наскоро се преместих тук.-каза Мерис и се облегна назад.-Предполагам,че ти си Мистик Фолс.
Усмихна се на Анабел.Заслуша се в музиката,която се носеше от стереоуредбата на бара.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Тобиас
Учител по Литература
Учител по Литература
Джъстин Тобиас


Брой мнения : 32
Точки : 33
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Местожителство : Земята

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 3:13 pm

Слушах разговорът на двете момичета и се загледах през прозорецът.Два ангела и един върколак седят на една маса това е странна картинка.Погледнах към сестра си и се усмихнах,след това отпих от кафето си като се стараех да не прекъсвам разговорът им.Макар,че това се оказа по-трудно от очакваното.
-Вие двете намерили ли сте си работа?
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 3:22 pm

-Да-отговори Мерис.-В магазин "A&C".Оу-сети се тя изведнъж.-Получи ли учителската работа?
Лицето й бе бледо.Чертите му изпъкваха на фона на червената коса.Изглеждаше красиво,но и от време на време малко изкуствено и нечовешко.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Тобиас
Учител по Литература
Учител по Литература
Джъстин Тобиас


Брой мнения : 32
Точки : 33
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Местожителство : Земята

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 3:27 pm

-Честито...
Казах и се усмихнах.Извадих си телефона и погледнах за нови съобщения.
-Казаха ми че ще ме уведомят със съобщение,но не уточниха кога...-в същоят момент получих СМС.Погледнах Мерис и повдигнах едната си вежда.Бързо натиснах приеми и прочетох съобщението.Станах замислен...
-Ясно...-прошепнах и прибрах телефона.-В момента пиете кафе с новият учител по литература!-казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 3:34 pm

Мерис с напрежение очакваше ккво ще каже той и като го чу извика радостно.
-Браво,Джъстин!-тя се засмя и отпи от кафето си.
Е,явно те двамата бяха сполучили.Бяха получили одобрение и това беше важно.Мерис я налегна страшен мързел като се сети,че всеки ден трябва да ходи в магазина.Разтърси глава в опит да спре тези мързеливи,но бързо нахлуващи мисли в главата й.

Върнете се в началото Go down
Джъстин Тобиас
Учител по Литература
Учител по Литература
Джъстин Тобиас


Брой мнения : 32
Точки : 33
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Местожителство : Земята

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 3:39 pm

Усмихнах се доволен от себе си.Всъщност като се замисли няма начин който и да било колеж или гимназия да не го приеме.С препоръчителното писмо от Харвърд всеки директор би бил луд да не се съгласи.
-Нямам търпение да започна.
Усмихнах се и отпих от кафето си.
Върнете се в началото Go down
MerisTheEvil
Ангел
Ангел
MerisTheEvil


Брой мнения : 31
Точки : 35
Join date : 01.08.2010

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 4:07 pm

-Мен ме наляга страшен мързел като се сетя,че трябва да бъда всеки ден в магазина.-протегна се и се засмя.-Но другата инстанция е да се шляя по улиците.Ще бъде двойно по-скучно.
Мерис се усмихна.Беше щастлива,че е намерила приятели.Нямаше да бъде самичка в Мистик Фолс.
Върнете се в началото Go down
Анабел Хол
Върколак
Върколак
Анабел Хол


Брой мнения : 30
Точки : 35
Join date : 28.07.2010
Age : 27
Местожителство : New York

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 4:45 pm

-Ами честито и на двамата!-обадих се изведнъж аз.
Бях ги оставила да си говорят и следях разговора им.Макар малко животинските ми инстинкти да се пробъждаха се опитвах да се държа като нормален човек,какъвто никога нямаше да бъда.
-Аз ще работя в бар "Sin City" така май се казваше.Като барманка.-засмях се
-Така,че двамата да сте ми редовни клиенти!Ех какъв срам само!Брат ми учител по литература,а аз изкарах едва 4 в дипломата си.Прости ми!-обърнах се към него леко шеговито.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Тобиас
Учител по Литература
Учител по Литература
Джъстин Тобиас


Брой мнения : 32
Точки : 33
Join date : 01.08.2010
Age : 30
Местожителство : Земята

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 04, 2010 6:17 pm

-Не се тревожи за това...
Усмихнах се,не смятам да и` се вържа на шегите скоро.Погледнах си часовникът.
-АЗ трябва да тръгвам,казаха ми да отида да попълня едни документи и да подредя стаята по мой вкус.
Усмихнах се,допих кафето,платих сметката и на тримата и се изнесох след като целунах Анабел по челото и махнах за довиждане на Мерис.
Върнете се в началото Go down
Ирен Д. Адлер
Вампир
Вампир
Ирен Д. Адлер


Брой мнения : 7
Точки : 0
Join date : 09.08.2010
Местожителство : nowhere ..

Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" EmptyСря Авг 11, 2010 12:56 am

Открих кафенето по мирисът, носен от въздушните маси по улица "Мейпъл". Наистина едно кафе щеше да ми се отрази добре (или поне аз така исках) след това пътуване, по време на което едва не умрях. Когато отворих вратата на кафенето и триумфално застанах на прага, привлякох доста голям процент от вниманието на всички в помещението. Гледаха ме странно. Както винаги. Няма значение. Пристъпих към една празна маса като Наполеон към Москва и се настаних на стола, качвайки краката си по турски, но залепвайки ходилата едно за друго. Удостоих с поглед всички зяпащи ме, търсейки лицето му. Очевидно той не обичаше кафенетата, щом го нямаше тук.
Усетих сервитьорката, още преди да се доближи. Щом застана пред мен, тя зяпна малко стреснато отпуснатата ми дълга черна блуза с надпис F.B.I, съдрания ми чорапогащник, странните обувки и гротескната поза, а аз побързах най-безцеремонно да си поръчам кафе 3 в 1. Клетата сервитьорка надраска бързо поръчката в тефтерчето и побърза да се отдалечи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене "SweetCoffee" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "SweetCoffee"   Кафене "SweetCoffee" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "SweetCoffee"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Градът :: Улица "Мейпъл"-
Идете на: