Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите skype имена ...
Уличката EmptyНед Мар 04, 2012 7:31 pm by az_bee

» The vampire diaries Book 7/Дневниците на вампира Полунощ
Уличката EmptyНед Апр 17, 2011 5:38 pm by renityyy_1810

» Приятели на форума..
Уличката EmptyЧет Мар 31, 2011 7:59 pm by Алис Валънтайн

»  Герои на Вещици/Магьосници
Уличката EmptyСъб Фев 12, 2011 6:17 am by Корийн Фенел

» Важно!!!!!!
Уличката EmptyСъб Яну 22, 2011 7:09 pm by Катрин

» Къщата на Невър Жу'Син
Уличката EmptyПет Яну 07, 2011 12:38 am by Silver

» 1 етаж ~ Сладкарница "Sweetcake"
Уличката EmptyНед Ное 14, 2010 4:08 pm by Алек Лукас Клейн

» Плажът
Уличката EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:38 pm by Алек Лукас Клейн

» Търся си РП другарче
Уличката EmptyВто Сеп 28, 2010 9:42 pm by Изабела Валънтайн

Приятели
Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК

Уличката 2888043o

Уличката 2452720e Уличката 2315496Z Уличката 2353802K  Уличката 1502233C   Уличката Logomini Уличката Arcadia Уличката W4Wi9 Уличката 2378429t Уличката 2452689r Уличката 2420928y
Уличката 0bb3820438348ba4 Уличката 0a9a9183fc9c

 

 Уличката

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Александра МакКуин
Админ
Админ
Александра МакКуин


Брой мнения : 176
Точки : 357
Join date : 24.06.2010

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Уличката   Уличката EmptyПет Юни 25, 2010 7:42 am

Тук се намираше уличката.
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
Вампир
Вампир
Ана Блейк


Брой мнения : 191
Точки : 202
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Който ме търси, ще ме намери в котела в Ада.

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyПет Юли 09, 2010 7:25 pm

Деня беше прекрасен - мрачен и студен. Момичето си бе сложило черното яке и рокля и се разхождаше по улиците на градчето. Нямаше какво да прави, а и на скоро се бе завърнала в родното си място и не познаваше почти никого. Навън имаше доста хора и й бе отначало неприятно да я гледат сякаш е или извънземно, или някаква богиня. Постепенно започна да не им обръща внимание и си продължи малката разходка. Няколко слънчеви лъча се показаха и я осветиха. Медальонът на гърдите й нежно праблясна. Ако не бе той, тя нямаше повече да види красивото и топло слънце.
На уличката имаше една пейка и тя седна. Извади една книга от чантата си и започна да чете. Под съпровода на звуците от минувачите, колите и птиците, Ана бе потънала в книгата. Изведнъж позната миризма достигна до носа й. Вдигна поглед над страниците й се огледа. Забеляза фигура,идваща към нея.
"Не е възможно. Не може да е тя..." - помисли си Блейк и продължи да наблюдава, със маска на спокойствие. Към нея идваше братовчедка й Вивиан. Скоро стигна до нея и седна на пейката.
- Здравей. - поздрави момичето. Вив...
Върнете се в началото Go down
Вивиан де Ковърли
Модератор
Модератор
Вивиан де Ковърли


Брой мнения : 183
Точки : 222
Join date : 06.07.2010
Age : 28
Местожителство : Ей там...в далечината

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyПет Юли 09, 2010 8:08 pm

След като се беше срещнала с върколак на езерото, Вивиан не беше особено щастлива. Все пак се надяваше че родът и ще поддържа контрол над областта, а сега някакъв върколак се появяваше на тяхна територия. Това силно нервираше Вив особено това, че той си мислеше, че може да я прекърши. Де Ковърли беше вампирка от повече от век и някакъв новобранец да я заплашва беше немислимо за нея. От това тя най-много се нервираше, а всеки знаеше, че в такова положение тя става опасна.
Нервните и забързани крачки на Вивиан я бяха отвели до улица "Пел Ме'". Дори и самата Вив не подозираше за това, докато не погледна табелата на улицата.
Неочаквано позната миризма достигна до носа на де Ковърли. От кога вампирката не беше я усещала. Бързите й крачки станаха още по-бързи и тя сякаш плавно летеше във въздуха, докато не достигна до една пейка, на която седеше не кой да е, ама Ана Блейк. Нейната скъпа братовчедка.
-Ана!-възкликна възторжено Вивиан и прегърна братовчедка си.
-Мина толкова време. Но как така това се случи с теб? Кой го направи? Какво стана?-Вив говореше толкова бързо, че едва ли някой можеше да я разбере, но отлично знаеше, че Блейк може.
Затова вампирката седна до Ана и зачака отговорът й.
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
Вампир
Вампир
Ана Блейк


Брой мнения : 191
Точки : 202
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Който ме търси, ще ме намери в котела в Ада.

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyПет Юли 09, 2010 8:31 pm

- Вив. - отвърна щастливо момичето и също прегърна братовчедка си изненадана.
-Мина толкова време. Но как така това се случи с теб? Кой го направи? Какво стана? - попита червенокоската.
Ана се засмя леко. Толкова бързо говореше, все едно някой я гонеше. Ако Ана не бе вампир, то нямаше нищичко да разбере. Засмя се, като сложи ръката с книгата пред устата си, след което остави четивото на пейката и се обърна към голямата си братовчедка.
- И аз се радвам да те видя. Е, не е минало толкова много време. Само около 148 години. - отвърна и след това започна да обяснява.
- Сигурно помниш амбициозните ми и студени като айсберг роднини. Те ми бяха избрали съпруг и искаха да обявят годежа ми на 17 ми рожден ден. Имаше наистина голямо тържество. Естествено, типично в техен стил. Та, там се запознах с едно момче, което харесвах. Всички бяхме с маски и първо си помислих е е годеникът ми, но после отидохме в градината и разбрах, че бе Итън. - каза и затвори очи, при споменът. Той сякаш оживя пред очите й - тъй хубав и приятен.
- Там той ми даде кървавочервена роза от градината. Явно и той знаеше моята слабост. Та нали аз не бях от най-координираните хора, всех че се убодох. Милият, явно не бе пил кръв от много време, та взе, че пи от мен. Наистина ме обичаше много, затова взе, че ме превърна. Времето с него бе най-хубавото досега.
- Беше. Защо? - попита Вивиан, но със сигурност вече се досещаше.
- Нападнаха ни вампири и и за да ме защити ой се пожертва. - отвърна, все още усмихната, макар че вътре всичко бушуваше от мъка. Вив също потъмня.
- Ами ти. Изведнъж изчезна. Знаеш ли колко ми липсвахте ти и сестра ти. - отвърна вампирката и грейна.
- Я кажи ти пък как стигна до това положение. - каза и се облегна леко назад, стоейки все още с изправена фигура. За съжаление, старите навици не я бяха напуснали...
Върнете се в началото Go down
Вивиан де Ковърли
Модератор
Модератор
Вивиан де Ковърли


Брой мнения : 183
Точки : 222
Join date : 06.07.2010
Age : 28
Местожителство : Ей там...в далечината

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyПет Юли 09, 2010 8:52 pm

Да чуе отново гласът на братовчедка си беше цяло щастие за Вивиан, а когато настъпи време на Вив да разкаже, тя се облегна на пейката, затваряйки очи и започна да говори:
-Беше една зимна нощ, а аз тъкмо навърших 17 и с една групичка се бяхме напили и тръгнахме към гората. По това време на годината не беше много студено. Нямаше сняг, беше около 15 градуса и в гората не беше кой знае колко студено. Бяхме пияни до козирката и тогава видяхме един младеж, който наистина беше прекрасен. Със снежно бяла кожа, зелени очи и прекрасно тяло. Цяла мечта. Сякаш сънувах. След това паднах и си ударих главата, а когато се събудих бях толкова жадна, но бях жадна за кръв, а всичките ми приятели бяха мъртви. Тогава това момче беше до мен. Името му беше Майкъл. Каза ми в какво ме е превърнал и е убил останалите, понеже те не са заслужавали да живеят и са решили да ме доубият, след като съм паднала, а той ме е защитил. Двамата си останахме свързани, но той изчезна някъде, когато дойдохме в града. Каза, че вече ме е довел някъде, където е безопастно като ми каза къде да търся Катрин и че и тя е вампир и дефакто той ми промени живота, за да съм отново с роднините си.
-А сега как върви животът? И как е сестра ти?-попита Вив и погледна към Ана.
Върнете се в началото Go down
Катрин
Админ
Админ
Катрин


Брой мнения : 272
Точки : 465
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Местожителство : ...

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyПет Юли 09, 2010 9:15 pm

Тъй като Катрин беше доста ядосана от случката
преди малко единственото място което я успокояваше бе уличката.И не само
заради това дойде тук.Явно тези 2 текили които изпи на екс не и
помогнаха много.Стигна до една пейка и седна.Повика елемента си и мигновено в ръцете й се появи пламъче.Започна да си играе с него.Приличаше на малко дете, което се радва на играчката си.Но това не я притесни.На една пейка имаше момичета..Затича се и за миг вече бяше там.Остана очудена от гледката..сестра й .. и братовчедка й.
-Хей момичета !! - усмихна се и хвърли пламъка в далечината.
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.forummotion.com
Ана Блейк
Вампир
Вампир
Ана Блейк


Брой мнения : 191
Точки : 202
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Който ме търси, ще ме намери в котела в Ада.

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyПет Юли 09, 2010 9:39 pm

Ана изслуша историята й с интерес. Да види отново братовчедка си, при това жива... е не точно жива, но се пак не и под земята, бе огромно щастие.
-А сега как върви животът?-попита Вив и погледна към Ана.
- Животът ми върви тихо и кротко. Прикривам самоличноста си, пия кръв и общувам с хората така, че те не подозират нищо. - отвърна усмихната и погледна към небето.
- И как е сестра ти?
- Сестра ми? Ами... не съм я виждала от повече от век. Сигурно си почива в гроба или е също вампир, Няма и да се учудя. - отвърна през лек смях. Наистина и сестра й й липсваше малко.
- Последно си спомням, че се скара с родителите ни, даже си промени фамилията на... Коил, мисля. После изчезна. Сигурно е тук. Аз скоро дойдох и все още не съм опознала всичките жителите. - отвърна в своя защита, вдигайки рамене.
- И двете изоставени. Хъх, момчета. - разсмя се леко, гледайки все още облаците. Със сигурност Итън щеше да се разсмее...
- Та, я разкажи как си прекарваш вечноста. Къде си ходила през повечето време от безсмъртието си? Срещнали някой друг, освен Майкъл? - попита с дяволита усмивка и зачака отговор.
Изведнъж пристигна и Катрин, сестрата на Вив,
- Катрин? И ти си тук. Радвам се да те видя. - отвърна Ана. Забеляза, как момичето бе хвърлила пламъка и се усмихна. Явно не бе единствената, която владееше даден елемент. Блейк стана и прегърна другата си братовчедка. Радваше се тсрашно много, че ги среща...
Върнете се в началото Go down
Катрин
Админ
Админ
Катрин


Брой мнения : 272
Точки : 465
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Местожителство : ...

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyПет Юли 09, 2010 10:06 pm

Катрин също прегърна Ана.
-Как си ?!! По дяволитее.. добре ли си ?!Не съм те виждала от 100 години! - отново прегърна Ана. - Чакай..ама ти си .. ? Нали.. - започна да говори и да се запъва на някои думи, но такава си беше Кат.. -Е супер имаме си още един вампир в рода.-засмя се и отиде до Вив. -Сестра ми липсваше ми!! - прегърна и нея и я стисна силно.Не беше виждала и сестра си от доста време, но това беше нещо съвсем нормално.
-Ан кога дойде тук ? И сестра ти с теб ли е ? - Катрин бе одно от най-любопитните момичета на света.Не се бе променила никак..дори и да бяха изминали 110 години.
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.forummotion.com
Ана Блейк
Вампир
Вампир
Ана Блейк


Брой мнения : 191
Точки : 202
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Който ме търси, ще ме намери в котела в Ада.

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyСъб Юли 10, 2010 1:27 am

- Ами... не знам. Откакто съм променена не съм виждала никой друг, освен вас двете. - отвърна момичето, леко тъжно. После поклати глава и се усмихна.
- Все същата любопитка си. Точно както те помня. Я кажи, а ти как стигна да тука. Тоест работата с вампирството. - допълни Блейк, предвиждайки объркването,което щеше да стане.
"Да... Времето рядко повлиява на характерите ни. А в нашия случай и на самите нас..." - направи си заключение, както винаги в подобни ситуации. Е точно в такава не е била, но това нямаше значение. Едни от любимите й хора присъстваха и бяха така да ги нарем живи. Катрин седна между сестра си и малкаа си братовчедка. На шега се смъмри на сестра си и я прегърна, след което започна да разказва и тя своята история...
Върнете се в началото Go down
Катрин
Админ
Админ
Катрин


Брой мнения : 272
Точки : 465
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Местожителство : ...

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyСъб Юли 10, 2010 1:55 am

-Преместих се в Мистик Фолс, заедно с някои от приятелите ми. Скоро след това , хората се организираха срещу вампирите и една нощ излязоха, за да ги избият.Всичките ми познати и приятели бяха затворени
в подземието под старата църква, където би трябвало да изгорят.Опитах се да спася най-добрата си приятелка и тогава ме нападнаха други двама
вампири който ме завлякоха в гората.Там те ме измъчваха, а след това единя ме захапа... - стисна зъби и беше готова да заплаче. -Не беше много приятно.-засмя се.
-Е дайте да сменим темата..искате ли ? - погледна към земята.
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.forummotion.com
Ана Блейк
Вампир
Вампир
Ана Блейк


Брой мнения : 191
Точки : 202
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Който ме търси, ще ме намери в котела в Ада.

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyСъб Юли 10, 2010 2:39 am

- О, веднага. Не се безпокой. - отвърна през смях Ана и се замисли за какво да попита. За кратко време наблюдава облаците и после се сети за нещо.
- Вие какви сили имате. Предполагам имате, нали? - попита леко притеснено. Катрин и Вивиан я гледаха за две секунди и избухнана в смях при притесненото изражение на Блейк. При този концерт нямаше начин и Ана да не се присъедини. Така за кратко се смееха, от което минувачите ги гледаха с поглед, питащ дали не са полудели или напили. След като спряха, Катрин пое думата. Тя се облегна на дървената пейка и докато загледана внякаква точка, накратко обясни за силите си...
Върнете се в началото Go down
Катрин
Админ
Админ
Катрин


Брой мнения : 272
Точки : 465
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Местожителство : ...

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyСъб Юли 10, 2010 3:30 am

-Като за начало..видения и за бъдещето и за миналото,контрол на елемента огън и емпатия.Емпатията скоро се появи..и имам чувството че полудявам.-засмя се.
-Аз съм надарена от Бог..или може би от дявола..не знам как стоят нещата.-усмихна се мило и погледна Ана.
-А ти скъпа ми братовчедке ?


ПП; сори че пиша толкова кратки рп-та..ама нещо ме мързи Уличката 68933
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.forummotion.com
Ана Блейк
Вампир
Вампир
Ана Блейк


Брой мнения : 191
Точки : 202
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Който ме търси, ще ме намери в котела в Ада.

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyСъб Юли 10, 2010 3:43 am

- Еха. Ти си истиснки вампир... Спокойно, няма да полудееш. А ако полудееш... е, тогава ще сме си дружки. - отвърна през лек кикот.
Слънцето бавно и лениво се търколеше по небето и скоро щеше да се скрие зад хоризонта, отстъпвайки място на предвестницата на нощта - луната. Тя кротка, пълна, бяла и смирена започна да се издига на небосклона, придружена от звездите, блещукащи и примигащи. Фенерите светнаха и овсетиха улицата. Катрин попита за силата на Ана и тя отговори просто и кратко.
- Аз умея да контролирам водата... не... по-скоро само я владея и направлявам движенията й. - отвърна, стисна шепата си и я вдигна към лицето си. Откакто бе вампир,... дори от преди това Блейк обожаваше водата и трудно някой можеше да я изкара от басейна или от душа.
- Та, сега как върви при тебе? - попита вампирката и зачака отговор.

//Спокойно. То и мен ме е налегнал лек мързел. Уличката 16031//
Върнете се в началото Go down
Вивиан де Ковърли
Модератор
Модератор
Вивиан де Ковърли


Брой мнения : 183
Точки : 222
Join date : 06.07.2010
Age : 28
Местожителство : Ей там...в далечината

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyСъб Юли 10, 2010 7:40 pm

Вивиан направо сияеше от щастие. Да види Катрин и Ана в един и същи ден беше цяло щастие, даже на квадрат. Вив беше разказала историята си на Ана, а след това когато се появи Кат, нещата станаха още по-интересни и забавни, но по едно време усмивката на вампирката изчезна и тя придоби сериозен тон.
-Анн, Кат, в града има върколаци. И не са доре настроени. По-скоро разгневени. Изпитвам лек страх за човеците тук. Вярно, че ние се храним с тях, но сме удържали върколаците далеч от тук доста време. Сега явно са решили да се върнат.-промълви Де Ковърли.
-Това не е повод за тревога, но искам да имате едно впредвид.-добави Вивиан и сериозния и тон се разтопи, преминавайки в досегашната усмивка.
-Е, какво ще правим сега?-попита тя.
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
Вампир
Вампир
Ана Блейк


Брой мнения : 191
Точки : 202
Join date : 08.07.2010
Age : 28
Местожителство : Който ме търси, ще ме намери в котела в Ада.

Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката EmptyСъб Юли 10, 2010 8:04 pm

Всички бяха много щастливи, че се срещнаха. Въпреки това, и щастието си има край. Вив започна да обяснява положението в градчето.
"Върколаци в града. Досега усетих съвсем лек признак, но мислех, че си въобразявам. Явно наистина са тук. Права е. Няма за какво да се тревожим, но... все пак да сме нащрек и за най-малката опасност." - помислили си сериозно и задълбочено.
- Е, какво ще правим сега? - попита Вив, грейнала като слънце.
- Може да се разходим някъде. - предложи Ана. Братовчедките й се съгласаха и станаха, отправяйки се нанякъде.
- Впрочем, Вив, ами твоята сила каква е? - попита любопитно момичето, докато трите вървяха по улиците на градчето. Всичко бе споокойно и притихнало и новия ден бе настъпил. Вивиан...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Уличката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уличката   Уличката Empty

Върнете се в началото Go down
 
Уличката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Уличката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Градът :: Улица "Пел Мел"-
Идете на: