Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите skype имена ...
Призрачният замък EmptyНед Мар 04, 2012 7:31 pm by az_bee

» The vampire diaries Book 7/Дневниците на вампира Полунощ
Призрачният замък EmptyНед Апр 17, 2011 5:38 pm by renityyy_1810

» Приятели на форума..
Призрачният замък EmptyЧет Мар 31, 2011 7:59 pm by Алис Валънтайн

»  Герои на Вещици/Магьосници
Призрачният замък EmptyСъб Фев 12, 2011 6:17 am by Корийн Фенел

» Важно!!!!!!
Призрачният замък EmptyСъб Яну 22, 2011 7:09 pm by Катрин

» Къщата на Невър Жу'Син
Призрачният замък EmptyПет Яну 07, 2011 12:38 am by Silver

» 1 етаж ~ Сладкарница "Sweetcake"
Призрачният замък EmptyНед Ное 14, 2010 4:08 pm by Алек Лукас Клейн

» Плажът
Призрачният замък EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:38 pm by Алек Лукас Клейн

» Търся си РП другарче
Призрачният замък EmptyВто Сеп 28, 2010 9:42 pm by Изабела Валънтайн

Приятели
Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК

Призрачният замък 2888043o

Призрачният замък 2452720e Призрачният замък 2315496Z Призрачният замък 2353802K  Призрачният замък 1502233C   Призрачният замък Logomini Призрачният замък Arcadia Призрачният замък W4Wi9 Призрачният замък 2378429t Призрачният замък 2452689r Призрачният замък 2420928y
Призрачният замък 0bb3820438348ba4 Призрачният замък 0a9a9183fc9c

 

 Призрачният замък

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Катрин
Админ
Админ
Катрин


Брой мнения : 272
Точки : 465
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Местожителство : ...

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyПет Юни 25, 2010 7:52 am

Призрачният замък 1051982174_904d3a38b8


Точно накрая на града, в най-отдалечената му част, се намираше една сграда, известна като Призрачния замък. Тази й слава му се носеше заради странните звуци, чуващи се от него през нощта. Някои твърдяха, че чуват
ужасяващи писъци, други, че след полунощ от замъка се носел силен, зловещ смях.
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.forummotion.com
Триш Уелингтън
Директор,Учител по Астрономия
Директор,Учител по Астрономия
Триш Уелингтън


Брой мнения : 18
Точки : 22
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyЧет Юли 22, 2010 8:52 am

След като се събудих...вечерта реших да се поразходя малко из околността.Исках да разгледам наоколо,да опозная тукашната природа.Сестра ми също реши да дойде.Тръгнахме по някъква пътека.. и явно не беше много правилно да идваме тук.Стигнахме до някакъв замък.От него се чуваха разни звуци, но нямаше никой.Обърнах се към Емили:
-Сестра ми..май се загубихме.-засмя се и отново се обърна към замъка за да го огледа.

Върнете се в началото Go down
Емили Уелингтън
Зам.Директор,Учител по Отвари и заклинания
Зам.Директор,Учител по Отвари и заклинания
Емили Уелингтън


Брой мнения : 14
Точки : 20
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyЧет Юли 22, 2010 8:56 am

Погледнах за миг замъка и да си призная леко се изплаших.
- Май да. Мисля , че сме извън града. По дяволите. В неподходящото време , на неподходящото място. Защо трябваше да идваме точно вечерта. - казах аз и се усмихнах притеснено на сестра ми. По едно време от замъка се чуха някакви птици да излитат. Не бях сигурна какви бяха , защото бях прекалено заета да пищя. Когато се успокоих се обърнах към Триш. - Сега какво ще правим??? - попитах аз без да поглеждам настрани.
Върнете се в началото Go down
Триш Уелингтън
Директор,Учител по Астрономия
Директор,Учител по Астрономия
Триш Уелингтън


Брой мнения : 18
Точки : 22
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyЧет Юли 22, 2010 9:02 am

Засмях се дяволито.
-Ами така и така сме тук..Ще влезем..Да видим какво има.-погледах сестра си, която никак не изглеждаше сигурна дали го иска.Е беше ме доста страх, но пък ми беше любопитно какво има вътре.Чу се страшен писък, който ме извади от мислите ми.
-По дяволите! - извиках силно.Доста се уплаших.Сърцето ми за миг спря.Чудното беше, че още повече се засили това мое любопитство.
-Е хайде ще влизаме ли ? - погледнах Емили въпросително.
Върнете се в началото Go down
Емили Уелингтън
Зам.Директор,Учител по Отвари и заклинания
Зам.Директор,Учител по Отвари и заклинания
Емили Уелингтън


Брой мнения : 14
Точки : 20
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyЧет Юли 22, 2010 9:05 am

За миг това ми се стори най - лошата идея на света , но после ми стана ужасно любопитно какво има вътре.
- Ами хайде. - казах аз и се усмихнах дяволито , а сестра ми отвърна със същата усмивка.
Двете започнахме бавно да се приближаваме , като се бяхме хванали за ръце и бяхме плътно една до друга. Вече стигнахме входната врата , която беше доста голяма.
- Тук сме. - казах аз.
- Тук сме. - повтори сестра ми.
Върнете се в началото Go down
Триш Уелингтън
Директор,Учител по Астрономия
Директор,Учител по Астрономия
Триш Уелингтън


Брой мнения : 18
Точки : 22
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyЧет Юли 22, 2010 7:01 pm

-Ще видим какво има и се прибираме..Нали ? - Емили ми кимна, а аз и се усмихнах.Отворих леко вратата, поогледах и влязох първа, а след това и тя.Отново се чу онзи писък и се разнесе из замъка.Беше писклив и дразнещ.. човек можеше да оглушее.С Емили отново се хванахме за ръцете и тръгнахме по дървените стълби към втория етаж.
Върнете се в началото Go down
Емили Уелингтън
Зам.Директор,Учител по Отвари и заклинания
Зам.Директор,Учител по Отвари и заклинания
Емили Уелингтън


Брой мнения : 14
Точки : 20
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyЧет Юли 22, 2010 7:06 pm

Когато се качихме на втория етаж. Там имаше всякакви боклуци. От най - старите до най - новите.
- Това не ми харесва. - казах аз и погледнах сесра ми.
Изведнъж зад нас се чу някакъв писък , а след него и зловещ смях. Със Триш бързо се обърнахме , но там някаше нищо. Абсолютно нищо. Тогава ме хвана още повече страх.
- Мисля , че трябва да си тръгваме. - казах леко по спокойна от преди секунди.
Върнете се в началото Go down
Триш Уелингтън
Директор,Учител по Астрономия
Директор,Учител по Астрономия
Триш Уелингтън


Брой мнения : 18
Точки : 22
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyЧет Юли 22, 2010 7:29 pm

-Не ! Нека поне видим какво има..Моля те! Някой може да се нуждае от помощ.А и не забравяй, че сме ангели..Ако стане нещо ще призовеш въздуха и готово.Нищо лошо няма да ни се случи.Нека влезем в онази стая.- посочих една дървена врата на която ясно си личеше, че има следи от нокти.Погледнах Емили отново и й се усмихнах.
-Аз ще вляза да проверя.. - запътих се към вратата.
Върнете се в началото Go down
Емили Уелингтън
Зам.Директор,Учител по Отвари и заклинания
Зам.Директор,Учител по Отвари и заклинания
Емили Уелингтън


Брой мнения : 14
Точки : 20
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyЧет Юли 22, 2010 7:35 pm

- Чакай. - казах аз и отидох до Триш.
Не исках да я оставям сама , а и аз не исках да оставам сама. Двете бавно се приближихме до вратата. На нея имаше следи от нокти. Бяха сякаш някой се е опитвал за се спаси от някой или от нещо. Аз вдигнах автоматично ръка и прокарах пръсти по следите.
- Е ще влизаме ли? -попитах аз , като свалих ръката си.
Върнете се в началото Go down
Триш Уелингтън
Директор,Учител по Астрономия
Директор,Учител по Астрономия
Триш Уелингтън


Брой мнения : 18
Точки : 22
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyСъб Юли 24, 2010 6:59 am

-Иска ли питане ?! Хайде.. - Отворих вратата и влязохме.Въздъхнах слагайки ръцете си на кръста и огледах тъмното пространство. Вдигнах ръцете и мигновено пред мен се появи огнения меч.Освети стаята..в която ясно си личеше, че има тела на хора.
-Емили..
Върнете се в началото Go down
Емили Уелингтън
Зам.Директор,Учител по Отвари и заклинания
Зам.Директор,Учител по Отвари и заклинания
Емили Уелингтън


Брой мнения : 14
Точки : 20
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyСъб Юли 24, 2010 7:06 am

Бях доста притеснена от всичко което ни заобикаля. Телата. Нямах представа защо те са тук , нямах представа защо ние сме тук.
- Дааа... - отговорих плахо без дори да поглеждам сестра ми.
В стаята нямаше прозорци , което правеше обстановката още по страшна. Когато погледнах нагоре видях само една счупена крушка. Триш направи една крачка напред и стените се осветиха. Гледката беше ужасна. Навсякъде имаше кръв.
Върнете се в началото Go down
Триш Уелингтън
Директор,Учител по Астрономия
Директор,Учител по Астрономия
Триш Уелингтън


Брой мнения : 18
Точки : 22
Join date : 22.07.2010

Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък EmptyСъб Юли 24, 2010 7:37 am

-Хайде да тръгваме..И то по-бързо..Няма с какво да и помогнем..-хванах Емили за ръката и тръгнахме към вратата, който щеше да се затвори точно пред очите ни.Добре че беше Ем..Призова въздуха и вратата се отвори широко.Започнахме да тичаме по стълбите и на няколко пъти щях да падна.След като излязохме тръгнахме към къщата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Призрачният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачният замък   Призрачният замък Empty

Върнете се в началото Go down
 
Призрачният замък
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Извън града-
Идете на: